Fretka

Dalibor | 30.04.2012

Dobrý den.
Moc se mi Vaše stránky líbí, je vidět že svoje fretky máte skutečně rádi a máte velké zkušenosti.Chtěl bych se zeptat a popřípadě zamluvit si mládě freťáka.Fretku jsme v mém dětství měly a moc se mi její povaha líbila.Nakonecl jí ale rodiče našli nový domov ve venkovním výběhu z důvodu, že ji nikdo nebyl schopen naučit na záchod a dělala potřebu do každého rohu v bytě.Jak jsem ale četl dá se to celkem dobře různými způsoby naučit na což bych se Vás chtěl ještě radši podrobněji osobně zeptat.Co si ale pamatuji, byl později trest vykonáván "vyrácháním" čumáku ve výkalech a to nehledě na to kdy se incident stal takže asi úplně špatně (v té době mi bylo 8 let)...
.Měl bych tedy zájem spíše o samečka který je údajně klidnější a přítulnější než samička.Neplánuji odchovy ani výstavní využítí, z důvodu omezení zápachu později kastrovat,pouze jako domácího mazlíčka proto mi jde hlavně o povahu a žiji v bytě.
Skutečně ale nemám žádnou představu kolik taková fretka po takových rodičích z chovné stanice stojí,jak probíhá případná rezervace a odběr?
Za odpověďi předem děkuji. S pozdravem


Dalibor Hora
daliborhora@seznam.cz

Přidat nový příspěvek